Билкови продукти 

Нови продукти

Най-продавани

Горещи оферти

Блог

Полезни статии

Полезно

Здраве и красота

Полезни съвети

Podcast

Уебинар

Здраве с д-р Жиланов

Новини

Кайенски пипер – ползи за здравето

Кайенски пипер – ползи за здравето

виж повече
Как да си набавим електролити

Как да си набавим електролити

виж повече
Тинктура от черен орех - полезни свойства

Тинктура от черен орех - полезни свойства

виж повече

Отзиви на клиенти

Наталия Шапиро за

Енергизираща билкова смес - С корейски и сибирски женшен, ашваганда и мака, 59.2 ml

Много ефективно действие. Доволна съм.

Евгени Нанев за

Alpha-GPC / Алфа-глицерил фосфорил холин, 60 капсули

Бърза и лесна поръчка.

Проф. Д-р Мария Малинова, д.м за

Тудка (Тауроурсодезоксихолова киселина) TUDCA – здраве за черния дроб и жлъчния мехур, 500 mg, 60 капсули

Поздравления на екипа, за изключително компетентните и изчерпателни отговори на читателите! Успехи!

Въпроси от онлайн консултация с лекари

Попитай специалистите
Здравейте от няколко месеца бялото ми течение наподобява меки буци с неприятна миризма. Приемах intimo help на своя отговорност ,но не ми помогна, много ме е срам да отида на гинеколог. Нямам парене, болка или сърбеж ,но това продължава няколко месеца вече и нямам полов контакт с партньор от 4/5 месеца. Какво бихте ми препоръчали да направя? Бихте ли ми препоръчали антибиотик или някакви добавки?

Здравейте,

Благодарим Ви за запитването. За съжаление, този случай изисква медицинска оценка, която не може да бъде направена дистанционно. Препоръчваме да се консултирате с лекар специалист за по-точна преценка и насоки.

Поздрави,
Екипът на Revita.bg

!Кликни, за да видиш отговора Скрий
Здравейте,имам остеопороза и от 5 г.се лекувам с Пролия.Нямам възможност за преглед с ревматолог.живея в малко село. Почти всяка година си правя изследвания на декса скенер, които мога да изпратя.Трябва ли да продължа да слагам Пролия?

Здравейте,

Не е необходимо. Ако няма странични ефекти, лечението продължава цял живот.

Поздрави,

Д-р Аелита Петрова

!Кликни, за да видиш отговора Скрий
Здравейте, Снощи най после успях да открия една опаковка Пулмикорт за инхалация и взех,че я забравих в колата :( Сутринта беше замръзнала! На опаковката пише,че не трябва да се замразява. Какво да правя? Развалено ли е съдържанието,може ли да се ползва или да го хвърля? Просто ми иде да се гръмна, защото детето прави ужасни ларингити и само това спасява положението! Благодаря Ви предварително за отговора!

Здравейте!

Условията за съхранение на Пулмикорт изискват той да не се замразява. В такъв случай Вашата опаковка е негодна за употреба и е необходимо да я изхвърлите. Пулмикорт е суспензия при замразяването на която се получава седиментация-слепване на частиците на активната съставка. Следователно се нарушава качеството и ефективността на лекарственото средство.

 

Поздрави,

Цветелина Згуровска

магистър-фармацевт

Потърсихме второ мнение за Вашия въпрос. 

Здравейте,

Най-вероятно активността на веществото ще бъде намалена, в сравнение, с това преди да сте го замразили. Не се притеснявайте, може да го използвате в случай ,че детето получи остър пристъп. Отварянето на прозорец, за да влезе студен въздух, както и на хладилник биха помогнали. Може да направите и инхалация само с физиологичен разтвор ( например 5мл , за да бъде по-дълга самата инхалация). Освен това, като помощни средства, може да  използвате – антихистамин (Ериус, Ксизал, Фенестил капки),  калциев глюконат ампула (1 дневно), както и ампула витамин Ц.  За тежки пристъпи в Гърция има много хубав медикамент Солдесанил (кортикостероид) дозира се капка на килограм.

Стискам Ви палци, всичко да бъде наред.

Поздрави и весели празници,

д-р Кристияна Колева

!Кликни, за да видиш отговора Скрий
Продуктът беше успешно добавен в любими.
×

Как работи NewPay?


Когато плащате с NewPay, всъщност NewPay плаща поръчката ви вместо вас. Вие я получавате и разполагате с три начина да я платите към тях:



Изберете NewPay като начин на плащане при завършване на поръчката си и следвайте стъпките.